По депутату в каждый дом: 179 человек хотят стать депутатами Николаевской громады. Список

ILife-News

Целых 10 политических сил выдвинули своих кандидатов для участия в первых выборах Николаевского городского совета объединенной территориальной громады.

Полный список кандидатов из 179 человек был опубликован на сайте Николаевского городского совета.

Среди тех, кто стремится занять кресла в горсовете Николаевки, представители: ПП "Самопомощь" - 8 человек, ПП "Солидарность" - 27 человек, ПП Аграрной партии Украины - 27 человек, ПП "Патриот" - 1 человек, ПП "Социал-демократическая партия" - 10 человек, ВО "Батьківщина" - 22, ПП "Стабильность" - 27 человек, ПП "Оппозиционній блок" - 27 человек, Радикальная Партия Олега Ляшко - 3 человека, ПП "Наш край" - 27 человек.

Кандидати у депутати Миколаївської міської ради об’єднаної територіальної громади (протокол №7, протокол №8, постанова №7, постанова №8)

Слов’янська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

- Лебедєв Євген Вікторович – перший кандидат (посвідчення за № 23)

- Алефіренко Тетяна Володимирівна – виборчий округ № 2 (посвідчення за № 24)

- Гричановський Дмитро Миколайович – виборчий округ № 22 (посвідчення за № 25)

- Павенко Володимир Олександрович – виборчий округ № 11 ( посвідчення № 26)

- Пізняк Олена Миколаївна – виборчий округ № 8 ( посвідчення № 27)

- Родіонова Ксенія Володимирівна – виборчий округ № 5 ( посвідчення № 28)

- Стрельцов Володимир Ізосимович – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 29)

- Сухоруков Віктор Григорович – виборчий округ № 3 ( посвідчення № 30)

Слов’янська районна в Донецькій області організація політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

- Черепій Валерій Олександрович – перший кандидат (посвідчення за № 32)

- Басс Ігор Валерійович – виборчий округ № 12 (посвідчення за № 33)

- Бездольний Олександр Іванович – виборчий округ № 8 (посвідчення за № 34)

- Бондаренко Олексій Юрійович – виборчий округ № 15 ( посвідчення № 35)

- Бондаренко Роман Юрійович – виборчий округ № 3 ( посвідчення № 36)

- Бугаєва Алевтина Миколаївна – виборчий округ № 2 ( посвідчення № 37)

- Бузницька Ірина Олександрівна – виборчий округ № 16 ( посвідчення № 38)

- Галата Ярослав Володимирович – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 39)

- Гребенюк Валентина Павлівна – виборчий округ № 1 (посвідчення за № 40)

- Зінковський Дмитро Вікторович – виборчий округ № 10 (посвідчення за № 41)

- Карпенко Валентина

Вікторівна – виборчий округ № 4 ( посвідчення № 42)

- Колмиков Сергій Євгенович – виборчий округ № 13 ( посвідчення № 43)

- Колодяжний Олександр Вікторович – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 44)

- Кошелева Олена Вікторівна – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 45)

- Кротенко Юлія Павлівна – виборчий округ № 11 ( посвідчення № 46)

- Кулініч Сергій Григорович – виборчий округ № 21 (посвідчення за № 47)

- Онищук Світлана Василівна – виборчий округ № 14 (посвідчення за № 48)

- Павленко Дмитро Сергійович – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 49)

- Проскурін Дмитро Єгорович – виборчий округ № 18 ( посвідчення № 50)

- Прядченко Роман Володимирович – виборчий округ № 5 ( посвідчення № 51)

- Рипаленко Олена Анатоліївна – виборчий округ № 24 ( посвідчення № 52)

- Савченко Володимир Олексійович – виборчий округ № 23 ( посвідчення № 53)

- Сергієнко Олег Анатолійович – виборчий округ № 19 (посвідчення за № 54)

- Скабьолка Сергій Дмитрович – виборчий округ № 9 (посвідчення за № 55)

- Топтун Сергій Миколайович – виборчий округ № 20 ( посвідчення № 56)

- Чумаченко Катерина Володимирівна – виборчий округ № 25 ( посвідчення № 57)

- Шмельков Антон Валентинович – виборчий округ № 22 ( посвідчення № 58)

Слов’янська районна партіїна організація політичної партії «Аграрна партія України»

- Біленець Геннадій Анатолійович – перший кандидат (посвідчення за № 87)

- Антоненко Валентина Ігорівна – виборчий округ № 15 (посвідчення за № 88)

- Боженко Ольга Миколаївна – виборчий округ № 21 (посвідчення за № 89)

- Бубир Борис Євгенович – виборчий округ № 9 ( посвідчення № 90)

- Бубир Людмила Василівна – виборчий округ № 8 ( посвідчення № 91)

- Бутко Людмила Леонідівна – виборчий округ №13 ( посвідчення № 92)

- Герасименко Ганна Йосипівна – виборчий округ № 20 ( посвідчення № 93)

- Гусак Костянтин Миколайович – виборчий округ № 22 ( посвідчення № 94)

- Дорофєєв Андрій Миколайович – виборчий округ № 11 (посвідчення за № 95)

- Дубров Дмитро Юрійович – виборчий округ № 1 (посвідчення за № 96)

- Жидкова Людмила Федорівна – виборчий округ № 19 (посвідчення за № 97)

- Замула Віталій Анатолійович – виборчий округ № 12 ( посвідчення № 98)

- Карпенко Тамара Валентинівна – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 99)

- Костенко Ольга Михайлівна – виборчий округ №18 ( посвідчення № 100)

- Кострова Ірина Миколаївна – виборчий округ № 14 ( посвідчення № 101)

- Кравченко Іван Стефанович – виборчий округ № 25 ( посвідчення № 102)

- Крутько Лілія Миколаївна – виборчий округ № 10 (посвідчення за № 103)

- Ломачинська Алла Миколаївна – виборчий округ № 24 (посвідчення за № 104)

- Онопченко Катерина Яківна – виборчий округ № 3 (посвідчення за № 105)

- Петренко Віталій Геннадійович – виборчий округ № 2 ( посвідчення № 106)

- Пікулицький Руслан Валентинович – виборчий округ № 5 ( посвідчення № 107)

- Потапенко Наталія Миколаївна – виборчий округ № 4 ( посвідчення № 108)

- Пузиревська Олеся Іванівна – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 109)

- Сухомлінова Марина Анатоліївна – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 110)

- Топольський Павло Олександрович – виборчий округ № 6 (посвідчення за № 111)

- Федосєєва Маріанна Федорівна – виборчий округ № 16 (посвідчення за № 112)

- Шуліга Олександр Антонович – виборчий округ № 23 (посвідчення за № 113)

Слов’янська районна партійна організація політичної партії «Патріот»

- Дереза Юрій Іванович – перший кандидат (посвідчення за № 115)

Слов’янська районна Партійна Організація Політичної Партії «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

- Гонтар Олександр Євгенович – перший кандидат (посвідчення за № 117)

- Борисенко Ігор Володимирович – виборчий округ № 3 (посвідчення за № 118)

- Вакуленко Анна Захарівна – виборчий округ № 1 (посвідчення за № 119)

- Гагарін Валерій Володимирович – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 120)

- Ганжара Ангеліна Вікторівна – виборчий округ № 18 ( посвідчення № 121)

- Задірака Володимир Сергійович – виборчий округ № 2 ( посвідчення № 122)

- Литвиненко Катерина Іванівна – виборчий округ № 19 ( посвідчення № 123)

- Мезенцев Андрій Олександрович – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 124)

- Холош Миколай Вікторович – виборчий округ № 24 (посвідчення за № 125)

- Якубовський Олександр Іванович – виборчий округ № 5 (посвідчення за № 126)

Слов’янська районна організація «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

- Руденський Дмитро Вікторович – перший кандидат (посвідчення за № 128)

- Бабій Лариса Іванівна – виборчий округ № 2 (посвідчення за № 129)

- Бакулін Дмитро Вікторович – виборчий округ № 3 (посвідчення за № 130)

- Бакуліна Наталія Вікторівна – виборчий округ № 4 ( посвідчення № 131)

- Бартеньов Руслан Олегович – виборчий округ №18 ( посвідчення № 132)

- Богданов Кузьма Сергійович – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 133)

- Грунський Сергій Якович – виборчий округ № 19 ( посвідчення № 134)

- Діброва Віктор Володимирович – виборчий округ № 16 ( посвідчення № 135)

- Добринін Сергій Миколайович – виборчий округ №10 (посвідчення за № 136)

- Ковальова Ольга Василівна – виборчий округ № 21 (посвідчення за № 137)

- Куратник Людмила Федорівна – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 138)

- Овчаренко Олександр Віталійович – виборчий округ № 8 ( посвідчення № 139)

- Окунський Олександр Степанович – виборчий округ № 5 ( посвідчення № 140)

- Похиленко Роман Олексійович – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 141)

- Семенов Артем Володимирович – виборчий округ № 22 ( посвідчення № 142)

- Семенова Карина Вікторівна – виборчий округ № 1 (посвідчення за № 143)

- Сінчук Андрій Андрійович – виборчий округ № 6 (посвідчення за № 144)

- Сурін Андрій Васильович – виборчий округ № 20( посвідчення № 145)

- Тарасенко Олег Іванович – виборчий округ № 9 ( посвідчення № 146)

- Торіна Олена Олександрівна – виборчий округ №15 ( посвідчення № 147)

- Шевченко Олександр Михайлович – виборчий округ № 24 ( посвідчення № 148)

- Янковська Ганна Василівна – виборчий округ № 13 ( посвідчення № 149)

Слов’янська районна організація політичної партії «Стабільність»

- Журавльов Василь Миколайович – перший кандидат (посвідчення за № 151)

- Алєфіренко Анастасія Володимирівна – виборчий округ № 12 (посвідчення за № 152)

- Бикова Вікторія Анатоліївна – виборчий округ № 8 (посвідчення за № 153)

- Голдищук Святослав Володимирович – виборчий округ № 9 ( посвідчення № 154)

- Горюнова Марина В’ячеславівна – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 155)

- Грибовод Руслан Олегович – виборчий округ №1 ( посвідчення № 156)

- Діброва Ганна Вадимівна – виборчий округ № 21 ( посвідчення № 157)

- Землянський Андрій Миколайович – виборчий округ № 19 ( посвідчення № 158)

- Караваєва Віра Миколаївна – виборчий округ № 16 (посвідчення за № 159)

- Коробкова Наталія Сергіївна – виборчий округ № 14 (посвідчення за № 160)

- Кротенко Кирил Віталійович – виборчий округ № 11 ( посвідчення № 161)

- Лашин Олександр Валерійович – виборчий округ № 20 ( посвідчення № 162)

- Малка Мирослава Олександрівна – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 163)

- Миргородов Максим Павлович – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 164)

- Панченко Володимир Вікторович – виборчий округ № 25 ( посвідчення № 165)

- Панченко Юлія Валеріївна – виборчий округ № 3 (посвідчення за № 166)

- Пасинков Денис Сергійович – виборчий округ № 4 (посвідчення за № 167)

- Ретунський Віталій Володимирович – виборчий округ № 23 ( посвідчення № 168)

- Родзін Богдан Дмитрович – виборчий округ № 22 ( посвідчення № 169)

- Саруханян Арсен Артурович – виборчий округ № 5 ( посвідчення № 170)

- Саруханян-Черниш Манана Артурівна – виборчий округ № 10 ( посвідчення № 171)

- Сергієнко Дмитро Сергійович – виборчий округ № 18 ( посвідчення № 172)

- Скотній Олександр Сергійович – виборчий округ № 24 (посвідчення за № 173)

- Скрипк Роман Вадимович – виборчий округ № 13 (посвідчення за № 174)

- Скрипник Валерій Костянтинович – виборчий округ № 2 ( посвідчення № 175)

- Тверський Олег Юрійович – виборчий округ № 15 ( посвідчення № 176)

- Черниш Артем Михайлович – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 177)

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Слов’янському районі Донецької області

- Касьян Ірина Володимирівна – перший кандидат (посвідчення за № 180)

- Артьомова Наталія Юріївна – виборчий округ № 15 (посвідчення за № 181)

- Біленець Юрій Анатолійович – виборчий округ № 19 (посвідчення за № 182)

- Бурлюк Віктор Антонович – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 183)

- Вюнковська Тетяна Іванівна – виборчий округ № 1 ( посвідчення № 184)

- Грибанов Сергій Сергійович – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 185)

- Дегтярьов Володимир Дмитрович – виборчий округ № 22 ( посвідчення № 186)

- Іваненко Ігор Вікторович – виборчий округ № 25 ( посвідчення № 187)

- Карасьов Юрій Іванович – виборчий округ № 4 (посвідчення за № 188)

- Кітчак Сергій Сергійович – виборчий округ № 5 (посвідчення за № 189)

- Корбут Артем Юрійович – виборчий округ № 2 ( посвідчення № 190)

- Коритіна Надія Олексіївна – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 191)

- Кравченко Оксана Вікторівна – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 192)

- Кротенко Віталій Віталійович – виборчий округ № 16 ( посвідчення № 193)

- Кружилін Олексій Миколайович – виборчий округ № 24 ( посвідчення № 194)

- Кулик Галина Анатоліївна – виборчий округ № 9 (посвідчення за № 195)

- Локотош Ольга Володимирівна – виборчий округ № 18 (посвідчення за № 196)

- Мариненко Марина Анатоліївна – виборчий округ № 11 ( посвідчення № 197)

- Маркіна Ірина Юріївна – виборчий округ № 20 ( посвідчення № 198)

- Марченко Іван Сергійович – виборчий округ № 10 ( посвідчення № 199)

- Ольшанська Тетяна Анатоліївна – виборчий округ № 13 ( посвідчення № 200)

- Особов Іван Павлович – виборчий округ № 8 ( посвідчення № 201)

- Петренко Анастасія Леонідівна – виборчий округ № 3 (посвідчення за № 202)

- Пересічна Інна Володимирівна – виборчий округ №12 (посвідчення за № 203)

- Тесленко Олександр Сергійович – виборчий округ № 201 ( посвідчення № 204)

- Терещенко Дмитро Михайлович – виборчий округ № 23 ( посвідчення № 205)

- Франчук Олександр Миколайович – виборчий округ № 14 ( посвідчення № 206)

Слов’янська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

- Волощенко Дмитро Олександрович – перший кандидат (посвідчення за № 207)

- Орлов Володимир Сергійович – виборчий округ № 1 (посвідчення №208

- Рудковський Дмитро Романович – виборчий округ № 3 (посвідчення №209

Слов’янська районна партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

- Захаров Сергій Васильович – перший кандидат (посвідчення за № 211)

- Алефіренко Віктор Васильович – виборчий округ № 13 (посвідчення за № 212)

- Атаманчук Геннадій Сергійович – виборчий округ № 15 (посвідчення за № 213)

- Басс Лідія Віталіївна – виборчий округ № 19 ( посвідчення № 214)

- Біланов Олександр Миколайович – виборчий округ № 1 ( посвідчення № 215)

- Бондарєв Євген Олександрович – виборчий округ № 5 (посвідчення №216

- Гакало Наталія Віталіївна – виборчий округ № 26 ( посвідчення № 217)

- Гєрко Тетяна Миколаївна – виборчий округ № 16 ( посвідчення № 218)

- Голдищук Володимир Михайлович – виборчий округ № 7 ( посвідчення № 219)

- Дашивець Григорій Арсентійович – виборчий округ №24 (посвідчення за № 220)

- Доценко Валерій Іванович – виборчий округ № 22 (посвідчення за № 221)

- Квітко Клавдія Іванівна – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 222)

- Кошелев Сергій Васильович – виборчий округ № 9 ( посвідчення № 223)

- Краснопєєва Ольга Вячеславівна – виборчий округ № 2 (посвідчення №224

- Куліш Лілія Володимирівна – виборчий округ № 9 (посвідчення №2255

- Лавриненко Ольга Василівна – виборчий округ № 4 ( посвідчення № 226)

- Малахова Тетяна Євгенівна – виборчий округ № 21 ( посвідчення № 227)

- Матєй Семен Георгійович – виборчий округ № 11 ( посвідчення № 228)

- Московський Георгій Ігорович – виборчий округ № 18 (посвідчення за № 229)

- Рєзніков Олександр Миколайович – виборчий округ № 14 (посвідчення за № 230)

- Сидоренко Олена Іванівна – виборчий округ № 6 ( посвідчення № 231)

- Сильченко Сергій Георгійович – виборчий округ № 17 ( посвідчення № 232)

- Тупікало Юрій Гнатович – виборчий округ № 8 ( посвідчення № 233)

- Фролова Ірина Володимирівна – виборчий округ № 3( посвідчення № 234)

- Холостова Тетяна Олександрівна – виборчий округ № 14 ( посвідчення № 235)

- Чернікова Тетяна Михайлівна – виборчий округ № 23 (посвідчення за № 236)

- Ярчук Іван Петрович – виборчий округ № 25 (посвідчення за № 237)

Екатерина Колмыкова, фото автора Деловой Славянск

Другие публикации

Новини компаній