У Запоріжжі пройшов турнір з силового екстріму

zp.biz.ua

Усього кілька місяців тому на каскаді фонтанів «Радуга» точилася запекла боротьба в рамках чемпіонату Європи.

Тепер же на запорізькій землі мали розіграти медалі світової першості. Визначити найсильнішу команду у ваговій категорії 105 кг мали у залі «Козак-Палацу». Конкуренція між командами була неймовірною, адже кожен будь-що хотів перемогти. Розпочалися змагання з естафети. На стартовому етапі спортсмени переносили коромисло вагою в 380 кг на 20 метрів. Потім, наступний учасник збірної мав перенести 800 кілограмову тачку на ту ж дистанцію. Третій член команди має зробити п’ять обертів шини, вага якої на хвилиночку 360 кг. І заключний етап змагань протягнути до фінішної прямої позашляховик вага якого сягає 3 тонни. У цій програмі чемпіонату всі збірні показали жагу до перемоги та самовідданість. Але за результатами всіх етапів українцям цього разу рівних не було. Саме вони стали володарями головної нагороди змагань. На другому місці ж розмістилися норвежці і замкнули трійцю лідерів чехи.