Уверенная победа чемпиона Украины ГК»МОТОР» над ГК»ЗТР»

zp.biz.ua

Перший тайм вийшов справжнім подарунком для глядачів. Рівне і видовищне протистояння тривало до останньої секунди і навіть після неї, коли Андрій Акименко закинув неймовірний м’яч, хоча проти нього була стінка з шести гравців «Мотора» і голкіпер.

До цього команди по черзі вели у рахунку. Спочатку – «ЗТР». 3:1, 4:2, 5:3. Далі лідирував «Мотор» 6:5. Після цього суперники взялися не могли відірватися більше, ніж на м’яч, а на табло найчастіше горіли однакові числа. Однак наприкінці тайму чемпіон України зумів знову повести – 14:12. «ЗТР» в свою чергу не дав йому піти на відпочинок, виграючи, і зрівняв тим самим кидком вже після сирени. А у другому таймі «Мотор» вже не дав супернику виходити вперед. Різниця зростала на користь підопічних Патріка Ромбеля, в той час як сили залишали «ЗТР». Знову далася взнаки нерівноцінність замін, тому Віталій Нат був змушений задіювати одних і тих самих виконавців. До того «ЗТР» частіше грав у меншості, отримав у свої ворота десять семиметрових.

«Мотор» переміг 29:23, дев’ять голів у його складі закинув Артем Козакевич, який окрім перемоги над головним конкурентом в чемпіонаті заніс собі в актив звання найрезультативнішого в матчі. «Мотор» тепер одноосібний лідер суперліги, і вже 19 грудня, зіграє з третьою командою – «Донбасом». Матч відбудеться на домашньому майданчику запоріжців і розпочнеться о 17.00 годині. «ЗТР», який посідає друге місце, 20 грудня на виїзді зустрінеться з київським «ЦСКА». 19.12.2017